niedziela, 18 czerwca 2017

Wianuszek dla małej imienniczki :-)

Witam Was bardzo serdecznie! U mnie za oknem szaro i buro, co nie zachęca do niedzielnych spacerów. W taką pogodę najlepiej mi się tworzy, przy ukochanej muzyce i przepysznej kawie.

Zanim jednak usiądę do nowych projektów chcę Wam pokazać co stworzyłam ostatnio.

Pewna mała bardzo sympatyczna dziewczynka - Justysia - była jakiś czas temu w mojej pracowni. Pokazałam jej kilka swoich projektów i była tak zauroczona tym co robię, że nie mogła ustać w miejscu. Przyglądała się z zachwytem wszystkim moim narzędziom i powiedziała do swojej mamy, że Ona też by chciała móc tworzyć takie cudne rzeczy. 

Najbardziej spodobał jej się zdecydowanie zestaw -  foamiran i pastele.
Zdecydowałyśmy, że zaproszę ją przez wakacje i zrobię dla Niej mały kurs tworzenia foamiranowych kwiatów. Obiecałam także, że zrobię dla  Niej wianuszek - specjalnie na zbliżające się święto Bożego Ciała.

Takie momenty utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię naprawdę się podoba i, że zdecydowanie będę tworzyć do końca świata i o jeden dzień dłużej.


Przepraszam za przydługawy wstęp :-P Pora na konkrety...
Kwiaty w wianuszku są wykonane z białego jedwabnego foamiranu. Pierwszy raz w życiu miałam z nim styczność i powiem, że "trudny z niego przeciwnik", ale ja nie poddam się i będę trenować nadal :-P
Pozdrawiam serdecznie i przypominam o trwającym na blogu wyzwaniu oraz o naborze do DT, który już niedługo się zakończy. Koniecznie zgłaszajcie swoje kandydatury. Tworzycie cudowne prace z foamiranu, wystarczy tylko odrobina odwagi i wiary w siebie i dzięki jednemu zgłoszeniu możecie stać się częścią naszego zespołu :-)
Materiały ze sklepu:


http://www.foamiran.pl/pl/p/Pianka-jedwabna-ultra-cieniutka-20cm-na-30-cm-/1021http://www.foamiran.pl/pl/p/Wykrojnik-kwiatki-AC-1/507

http://www.foamiran.pl/pl/p/Mini-preciki-krysztalkowe-180-nitek-zolte-d/1286http://www.foamiran.pl/pl/p/srodki-do-kwiatow-jasno-zielone/810

http://www.foamiran.pl/pl/p/srodki-do-kwiatow-zielone-/456http://www.foamiran.pl/pl/p/Forma-molda-lisc-m-103/609

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz